Forrige tråd
Neste tråd
Print tråd
Surfebrett produksjon
#4348 22/04/2010 12:29 PM
Registrert: May 2011
Innlegg: 15
Fersking
OP Offline
Fersking
Registrert: May 2011
Innlegg: 15

Jeg lurer på om det er noen i det vidstrakte land som har laget egne surfebrett?

Har noen tips om design program?Hvordan kan man finne rå materialene?Finnes det noen form for bøker om emnet?Driver å leiter rundt omkring etter ting ang dette. Hadde vært utrolig kult om det var flere som lager egne brett!

Leker med en vill tanke om å kjøpe en maskin til dette! Hadde vært dødskult å starta opp med produksjon av norsk produserte surfebrett..

All informasjon om dette er jeg mega happy for å kunne få tilgang til. Har laga det til ett ev mine ett års prosjekter!

Ta kontakt med meg å del deres egne erfaringer når det gjelder dette!


lykke til!
richaram84 #4349 22/04/2010 3:00 PM
Registrert: May 2011
Innlegg: 97
Medlem
Offline
Medlem
Registrert: May 2011
Innlegg: 97

Det å lage et brett er ikke store jobben, men å få frem funksjoner og få et dugende brett er det heller værre med..Hvis du alikevel vil sette tennene i prosjektet må du på nett for å bestille blanks og tips om shaping finner du og plenty av på nettet:)

Det er allerede en norsk produsent av surfebrett:http://hpsurfboards.com/


Re: Surfebrett produksjon
richaram84 #4350 23/04/2010 9:48 PM
Registrert: May 2011
Innlegg: 252
Entusiast
Offline
Entusiast
Registrert: May 2011
Innlegg: 252

www.youwish.no selger også surfebrett.. Norsk butikk, men korvidt dei bretta er produsert i Noreg veit eg ikkje.