Var nedover i 2 uker, og totalt endte jeg opp på ca 20.000,- Dette var reise, opphold, heiskort og alt som hører med på en god skiferie.
Kan helt sikkert gjøres billigere også da vi hadde frokost inkludert der vi bodde og spiste lunch og middag ute hver dag. Mange av stedene og bo er det felles kjøkken der man kan lage sin egen mat. Og dyrere hvis man vil.