Heisann
JEg og en kompis har bestilt billetter til Calgary i januar og skal bli i BC i 3 uker. Vi har tenkt å ta ting litt på sparket og vil derfor ikke booke hotell i 3 uker på forhånd, men vi må finne et sted de første dagene der borte.
Så, første stoppested etter flyet er Kicking Horse og Golden. Noen som kan anbefale noe billige steder å bo noen dager ? Vi tenkte i utgangspunktet å bo ved heisene, men er det lett å komme seg til/fra selve Golden? Går det enkel transport hele dagen ?
Jeg har sett på KH sin egen webside og accomondations der, men jeg føler ikke at jeg stoler helt på de websidene... JEg håper noen her har vært der og har litt peiling.... DEt vi håper å finne er noe ala Fernie's Raging Elk om dere kjenner til de 
Andre tanker rundt KH og Revelstoke tas og imot med stor glede.mvhJostein