Bo:[Linket bilde fra photos-b.ak.fbcdn.net]Her bodde jeg, og det anbefales. Får din egen lille hytte, inkludert frokost. Utsikt over havet, og et halvt minutt ned til surfespoten. Kosta 200 kr natta natta når jeg var der, men det var lavsesong.

Buss:Det er ekstremt lett å få tak i buss til nesten hvor som helst i Chile. Bussene er store og komfortable, og har et stort utvalg.

Surfebrett på fly:Hadde vært en fordel og prøvd hjemmesida kanskje :wink.http://www.lufthansa.com/online/portal/lh/no/info_and_services/baggage?l=en&nodeid=1769640&cid=1000328Går ut fra at du har Piece Concept siden du flyr gjennom Brasil. Da koster det i så fall 150 ? hver vei for et surfebrett. (Og du får ikke igjen penger hvis det knekker, mest sannsynlig)

Små vinterbølger:[Linket bilde fra photos-e.ak.fbcdn.net]