Hei, TelemartubbyJeg ble anbefalt Mantraene med NTN og TX Pro. I fjor var det over 10 år siden jeg hadde stått påtelemark og brukte den gang noen Elan Strongbow med Rottefella Chilli og Scarpa T1.Jeg ble jo selvsagt også fortalt at NTN var noe helt annet enn det gamle systemet og det har jeg fått erfare til de grader! Kjøpte TX Pro'ene på Platou i Bergen hvor de også sa at jeg ikke måtte gi opp om jeg ikke fikk det til de første dagene
Så selv om jeg sto mye telematk for 10 år siden og hadde rimelig god dreis på det så anser jeg meg som en nybegynner igjen og har i grunn konkludert med at Mantraene ikke er for nybegynnere!
Kan noen gi meg et tips til hvilke ski som kunne vært bedre egnet...? Ser at jeg kommer nok tilå kjøre mest i løyper med ungene.