Dette er veldig interessant, må innrømme at jeg har litt problemer med å svelge at det ikke er særlig forskjell på kjørekontrollen med tx pro og F1, Hvis F1 er så stabil, hvorfor har ikke alle telemarkso kun to spenner og vekt på 1300 gram?
Uansett, bindingen virker å være svært funksjonell, men hvordan funker den til dropping for eksempel? Har hørt en del negativt om tech-systemet generelt til dropping og hard-kjøring, men aldri prøvd selv. Vil den løse ut, eller kjører dere med låst frambinding?
Til slutt må jeg si jeg er imponert over hvor flinke og framsynte dere er i Burfjord sport, tror det er mange som har en del å lære av innsatsviljen og markedsføringen deres. Tøft at dere satser på TTS!