Bare hyggelig. Om du bør vurdere å bestille fra Sport Conrad eller ei må du nesten vurdere selv
Jeg er tilhenger av å støtte lokale butikker - "problemet" er bare at Conrad er så billig, kan fort få 20-50% bedre pris. Seriøs og god nettbutikk for øvrig. Eks Nanuq med Radical ST 10 og feller: 6800ish fra Conrad og 9800ish fra VPG.
Husk bare "Conrad-formelen" som er [(((pris på nettsiden * 0,81) + frakt) * 1,25) + fortollingsgebyr]. Dette for å trekke fra tysk moms og legge til norsk, fortollingsgebyret er på 100ish.
Høres ut som om du har fått greie råd på skokjøp men du _må_ prøve de uten innerstøvel. Innerstøvelen utvider seg så mye de kan så er det "for god plass" blir støvlene for store.
Dynafitbindinger kan monteres på alle ski som er flate - dvs ikke har et spesielt monteringssystem (for alle praktiske formål kun carvingski).