Min meining er at det er uproblematisk å setje dynafit på breiski (og bruke lette randosko samstundes.) Dynafitane er jo stivara sidelengs enn alt anna enn Duke og Baron. Eg er iallefall ikkje i tvil då eg er i skitrekket 3-4 dagar i året berre-
Ok-Ein kompis av meg reiv ut frambindingen på Dynafit og Sumo, men han hadde montert bindingen dårleg med ein roterande skrue pluss at han er 120kg og tryna i pisten med låste bindingar.Duke/Baron har noko breiare innfesting på skruane, litt mindre moment.
For min del vel eg berre mine breiski om det er mjukt uansett, Zzero cf og dynafit er flott på Line 130.
På alt som er mjukt vert det jo lite moment, og ein treng heller ikkje trykke til for å få (mjuke) breiski til å svinge.