Har luktet veldig mye på samme skien selv i det siste, siden jeg satser på å gå til anskaffelse av skikkelig randoneé-utstyr til neste sesong.Er 178 høy og veier 65 kg.

Har omtrent samme bruksområde som han som startet tråden, men skal bruke skiene på varierende føre, ikke bare fine dager, så er ute etter en ski som takler dette. Noen som har stått en del på skien og kan si hvordan den oppfører seg på f. eks skareføre?

Tenkte å sette Dynafit FT12 på den. Noen som vet om disse takler litt smådropping hvis mulighetene byr seg? Det er stort sett eneste argumentet jeg kan se folk har mot dynafitbindingene.

PS. var ikke meningen å kuppe tråden din Maaloy, men tenkte siden spørsmålene var så like, var det ikke vits i å lage en ny tråd.