Topptur: Til toppturbruk syns jeg mulighetene til å reparere er veldig vesentlig, og der er nok Rottefella og G3 i en klasse for seg selv. Lurt å ta med en ekstra kabel, men du kan lett fikse det med gaffateipen i de fleste tilfeller.
Bakkebruk: Hvis du virkelig skal dra på holder ikke de klassiske G3 bindingene eller Linken mål. Ikke uten grunn at de ALDRI har blitt vurdert til WC bruk.. Du får ikke nok motstand og, som tidligere nevnt, kan innerskia bli litt vinglete bak (noe som kan bli et forstyrrende element).
Har desverre ikke fått prøvd Hammerhead, men konseptet ser bra ut. Vil også poengtere at du kan stille Rottefella bindingene dine også..
Min subjekte mening:
Glem: Linken, Voile og Bomber Bishop (i hvert fall til allroundbruk)Vurder: G3 til allround med hovedtyngde på toppturGå for: Rottefella eller Hammerhead