Bor selv rett ved siden av aronsløypa og har kjørt der i 30 år
Det er ikke akkurat noe utpreget offpist anlegg, selv om man kan ha det gøy i skogen når det er godt med snø.
Jeg blir naturligvis litt subjektiv her, men det fine i Aronsløypa er at de alltid åpner tidlig (20 nov) i år, rask heis og fine fasiliteter generelt.
For å kjøre på ukedager og ha god valuta for penga så synes jeg ikke Aron står tilbake for noen. Da får man verdifull kjøretrening for en relativt billig penge. Ekstremt sjelden at det er kø der på ukedager også.
Så jeg tror uansett du må belage deg på begrensede offpist muligheter i nærområdet ditt. Prioriter heller et anlegg du kan benytte ofte på ukedager til en grei pris, verdifull kjøretrening, og reis heller etter offpist muligheter i helgene.