Sitat GaZ:Har ikke Dynastar flyttet alt til Spania. Er ikke racing lengre da vel? Tror eldre Pro Rider er bedre enn den nye. Så på skien og der stod det made in Spain

Jeg ser ikke helt den med at en skiproduksjon som blir flyttet fra ett land til et annet, slutter å kunne kalles "racing"

Så lenge arbeiderne og håndverkerne som lager skiene, følger de tekniske spesifikasjonene som Dynastar ønsker, så vil det jo ikke ha betydning for hvordan skiene blir! Om de lages i Frankrike eller Spania vil jo være likegyldig.

Likevel, så klart, hvis arbeiderne i ett land har slettere arbeidsholdning, og er mer upresise når de gjør sitt håndtverk i forhold til et annet, DA har du et poeng. Og jeg ser ikke bort ifra at det er slik.

Men jeg har ingen saklig begrunnelse for å hevde at det er forholdet Spania kontra Frankrike.

Og det har vel ikke du heller, GaZ?

:razz