Yo, lurer på hvem av bladene dere anbefaler. Leser mest ultrasport men vurdere å abonnomere på friflyt også.. Men er det noen forskjell på bladene?
Friflyt er BEST!!!
Fri FLyt er jo best på vinter sport da;)
Du er på feil plass for å finne ut om ultrasport er brukbart. Her er ingen tvil om at friflyt er best... Ultrasport er jallajalla.
Men må du velge så holder Friflyt en fortsatt god ledelse - men begge er bra ! Helt supert at et lite land som Norge klarer å holde liv i to såpass gode magasiner. ( med fortsatt begrenset innslag av annonser )
hvorfor spørre.......fri flyt.......
Friflyt er best. Men detta e vell ikkje den beste plassen å finna ut ka som e best.
med fortsatt begrenset innslag av annonser , var vell å ta litt gått i men så lenge anonsene holder såpass høy kvalitet gjør det ingen ting
Fri flyt er best, ut ifra det jeg forstår er vel lasse kjus både coverboy, midtsidepike og ukas profil i ultrasport. Blir litt kjedelig i lengden.