jeg har lagt inn en bestilling på ski hos sport conrad og det er 5-6 dager siden jeg fikk bekreftelse på bestilling og trekk fra visa nå. men jeg har ikke fått noen forsendelsesinformasjon osv. når jeg har bestillt tidligere har jeg hatt skiene på døren i løpet av 4 dager og har fått flere mail med fremgangen på bestilling.
ser i den ene mailen jeg har fått at den bare gjelder som bekreftelse av bestilling og ikke er en garanti for at de har varen inne osv. jeg ser nå at de ikke lenger har "mine" ski i den lengden jeg bestillte.
har sendt 2 mail med etterspørsel, men har ikke fått svar.
prøvde nå å ringe, men gikk ikke da jeg sikkert har trykket noe feil.
brukte både 0040 og +49 men er litt usikker på de nr som står på nettsiden og om jeg skal bruke hele eller deler av det. (nr er til en av butikkene da jeg ikke finner tlf nr til netthandelen)
kan noen gi meg et tips her...
må få bekreftet om jeg har ski på vei derfra snart eller kjøpe en annen plass