Hei, lurer på om det er noen som vet hvor i forhold til fabrikkmarkeringen (alpint) en skal plassere linkenbindinger på en Head Mojo 166 ski (nei, det er ikke min ski)?
avhenger i stor grad av bruksområdet, fabrikken går jeg ut fra setter de midtstilt for dermed og få mest mulig ut av skia i parken. men når skia skal brukes til tele vil jeg anbefale litt lengre bak for bedre flyt i freshy pow. skulle det derimot vise seg at personen som skal kjøre skia kommer til å sette et respektabelt antall fakie landinger vil jeg anbefale fabrikkens instilling. lykke til.
Her liggger Linkens egne "instruksjoner" for motering. Står endel om montering på twintip et stykke nede. Les gjnnom hele greia hvis ikke du har motert så mye bindinger før.