Dypt, som inn til trekjerna? Det står ikke så mye om akkurat det på skituning101.com, selv om det ellers er en veldig, veldig bra side når det gjelder vedlikehold ellers.
Det SiSt skrev i den gamle tråden der, stemmer forøvrig på en prikk, men jeg vil legge til at det er veldig viktig å rense såret(og såla rundt) med basecleaner eller lignende, da gammel voks eller annen dritt har en tendens til å bli sittende en stund, og dermed ødelegge bindeevnen til p-texen (plastpinna).
Ellers pleier jeg å ha en tommelfingersbredde mellom p-texlyset og såla, for å unngå at det begynner å boble i den allerede smeltede plasten(skaper luftlommer/bobler i det stivnede produktet), og dermed få reparasjonen til å vare litt lengre.
Jeg gjør dette litt for ofte.. :grin