lurer litt på hva andre syntes om de forskjellige parkene så langt i år. jeg har bare vært i hemsedal og varingskollen, og må si at varing knuser hemsedal foreløpig, men da har jo ikke rødparken åpnet i hemsedal enda;)Så hva syns dere, Hvilken og Hvorfor?
Varingskollen er jo herlig! 16 hopp og ca like mange rails! Hoppene er godt shapa og fine i landingene! Trysil er som vanlig veldig hardt, men har et par hopp med ordentlig størrelse! Det jeg har sett av Vierli tar kaka! Ser ekstremt bra ut der
Av de stedene jeg har vært på så langt, vil jeg si Ringkollen er den beste. Bakken er ikke så stor,så derfor har dem spesialisert seg på park.Hoppene er sykt digge, samme med railsene. Så for dere som ikke har vært der, så anbefaler jeg å ta turen.